Yukon Gear High Performance Gear Set For Ford 10.25in in a 5.38 Ratio - YG F10.25-538L
Sold Out
click to zoom in
  • Guaranteed Quality
    Best Parts Every Time
  • Expert Help
    Build Advisors Are Standing By
  • Secure Shopping
    SSL Verified
  • Worldwide Delivery
    Free shipping on most orders over $249 in US 48
Yukon Gear & Axle
SKU:
ds_FDHC_YG F10.25-538L
UPC:
LTL:
N
MPN:
YG F10.25-538L
5 customers are viewing this product
Photo - Primary
Out of stock
  • Fits 1993 - 1999 Ford 10.25 in.
  • 10.25 in. Ring Gear Diameter
  • Fits 1993 - 1999 Ford 10.25"
  • 10.25" ring gear diameter