Yukon Gear 97-04 Dodge Ram 1500/2500 8.25in 29spl Dura Grip Differential Carrier Gear Kit - YPKC8.25-P-29
click to zoom in
  • Guaranteed Quality
    Best Parts Every Time
  • Expert Help
    Build Advisors Are Standing By
  • Secure Shopping
    SSL Verified
  • Worldwide Delivery
    Free shipping on most orders over $249 in US 48
Yukon Gear & Axle
SKU:
ds_FDHC_YPKC8.25-P-29
UPC:
LTL:
N
MPN:
YPKC8.25-P-29
shipping-truck-icon
Delivery by ,
If ordered within hours and minutes
Not Shipping to ?
More Delivery Options
5 customers are viewing this product
Photo - Primary
  • Superior durability: Built to withstand the toughest conditions, this gear set is designed for the 8.25" CHY differential carrier.
  • Built To Withstand The Toughest Conditions; This Gear Set Is Designed For The 8.25 in. CHY Differential Carrier